Суббота , Декабрь 7 2019
Главная / Новости / Пряме врегулювання по ОСЦПВ

Пряме врегулювання по ОСЦПВ

Страховикам-членам МТСБУ

Повідомляємо, що 27 жовтня 2016 року відбулось розгляд справи про узгоджені дії №24-25/16-16 у вигляді укладання  Моторно (транспортним) страховим бюро України (далі – МТСБУ)  і страховиками – членами Моторно (транспортного) страхового бюро України Угоди про пряме врегулювання збитків.  У результаті розгляду отриманий дозвіл на вищевказані узгоджені дії строком на 2 роки.

У відповідності до п.9.1. підписаної 25 березня 2016 р. Угоди про пряме врегулювання збитків ця Угода набирає чинності з першого числа місяця наступного за місяцем, в якому до МТСБУ від Антимонопольного комітету України надійшов дозвіл на узгоджені дії. Ми розраховуємо отримати всі необхідні документи на початку листопада місяця, тобто Система   прямого врегулювання збитків в Україні (далі Система)  може почати діяти вже з 1 грудня 2016 року.

Найближчим часом буде проведено засідання Ради з питань прямого врегулювання збитків на якому буде затверджений план – графік впровадження Системи та Загальні збори учасників Угоди про пряме врегулювання на якому ми плануємо прийняти рішення про набрання чинності Угоди.

Додатково повідомляємо Система є відкритою, та  компанії, які готові приймати участь в ній мають можливість приєднатись до вказаної Угоди шляхом підписання з МТСБУ Акту про приєднання (Додається). Детально послідовність дій по приєднанню Страховика до Угоди про пряме врегулювання збитків наведена в додатку 2  до Положення про пряме врегулювання збитків.

Генеральний директор В.І. Шевченко

Смотри также

Устанавливаем сроки выплаты зарплаты — рекомендации Минсоцполитики и Гоструда

В письмах от 23.07.2018 г. № 1305/0/101-18/28 и от 25.07.2018 г. № 5870/4/4.1-ДП-18специалисты Минсоцполитики и Гоструда разъяснили вопросы …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *