fbpx
Середа , Березень 29 2023
Главная / Новини / Страхування / Українці з 1 вересня зможуть оформити електронний поліс «Зелена картка»

Українці з 1 вересня зможуть оформити електронний поліс «Зелена картка»

З 1 вересня в українських автовласників з’явиться можливість оформити договори міжнародного страхування «Зелена картка» в електронному вигляді.

Про це повідомляє Моторне (транспортне) страхове бюро України, передає Укрінформ.

«Страховики – повні члени МТСБУ (компанії, що мають право укладати договори міжнародного страхування «Зелена картка») з 1 вересня запропонують автовласникам можливість укладання таких договорів в електронному вигляді», – йдеться в повідомленні.

У Бюро зазначають, що процедура оформлення електронної «Зеленої картки» буде аналогічна до укладання внутрішнього електронного договору про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності автовласників (ОСЦПВ).

«Нагадаю, що з початком війни страховики – повні члени Бюро запровадили можливість дистанційного укладання договорів міжнародного страхування, щоб полегшити життя українцям, які змушені були евакуюватися за кордон автівками. Електронна «Зелена картка» є логічним наступним кроком», – зазначив генеральний директор МТСБУ Володимир Шевченко.

Також наголошується, що договір міжнародного страхування «Зелена картка» можна буде укласти або в паперовій, або в електронній формі за вибором страхувальника.

Як повідомлялося, з початку війни українці мали право перетинати кордони Польщі, Словаччини, Угорщини та Молдови на власних автомобілях без поліса «Зелена картка». У квітні західні країни почали повертати вимогу щодо його наявності під час перетину кордону України.

Посилання: https://www.ukrinform.ua/rubric-society/3555363-ukrainci-z-1-veresna-zmozut-oformiti-elektronnij-polis-zelena-kartka.html

Смотри также

Повернення обов’язкового техогляду автомобілів в Україні може бути ініційоване лише після війни

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *