fbpx
Субота , Квітень 1 2023
Главная / Новини / МТСБУ продовжує прийом документів за зобов’язаннями СК «Україна», СК «Скайд», СК «Нова», АСТ «Вексель».

МТСБУ продовжує прийом документів за зобов’язаннями СК «Україна», СК «Скайд», СК «Нова», АСТ «Вексель».

Триває прийом документів потерпілих у ДТП за зобов’язаннями СК «Україна», «Скайд» та «Нова». Документи приймаються до 30 травня 2017 року. Подати документи можна особисто, за адресою – м. Київ, Русанівський бульвар, буд. 8 , надіслати поштою за адресою – 02002, Київ-2, а/с 272 або електроною поштою на адресу mtibu@mtibu.kiev.ua

Звертаємо увагу, що МТСБУ здійснюватиме відшкодування за усіма страховими випадками, що трапились за договорами ОСЦПВ, укладеними зазначеними страховиками до моменту виключення їх з МТСБУ.

 • СК «Україна» – виплати здійснюються за договорами ОСЦПВ, укладеними до 1 липня 2015 р.,
 • СК «Скайд» – за договорами ОСЦПВ укладеними до 31 травня 2016 року,
 • СК «Нова» – за договорами ОСЦПВ укладеними до 5 травня 2016 року.

Виплати здійснюватимуться з урахуванням наступних особливостей:

 • заява про виплату страхового відшкодування подається фізичною особою-потерпілим або його законним представником чи спадкоємцем (форма заяви додається).
 • шкода, нанесена життю, здоров’ю або майну потерпілого – фізичної особи;
 • одержувачем виплат є виключно потерпілі – фізичні особи, яким заподіяна шкода,  їх законні представники чи спадкоємці.
 • страхові виплати здійснюються за заявами, що надійшли до МТСБУ до 30.05.17р.
 • виплати страхового відшкодування за шкоду, заподіяну життю та здоров’ю потерпілого, здійснюються у повному обсязі.
 • виплати страхового відшкодування за шкоду, заподіяну майну потерпілих-фізичних осіб, здійснюються у розмірі оціненої шкоди, але не вище граничної суми виплати страхового відшкодування на одного потерпілого.

Для прийняття МТСБУ рішення про здійснення страхового відшкодування до заяви на відшкодування шкоди обов’язково мають додаватися:

 1. засвідчена судом копія судового рішення про стягнення страхового відшкодування чи відшкодування шкоди – у разі, якщо спір щодо виплати страхового відшкодування чи відшкодування шкоди розглядався у суді;
 2. оригінал чи засвідчена копія листа органу  виконавчої служби щодо результатів виконання судового рішення – у разі, якщо подавалася заява про примусове виконання судового рішення;
 3. письмове обґрунтування та підтверджуючі документи причин неподання заяви про примусове виконання судового рішення – у разі, якщо спір щодо виплати страхового відшкодування чи відшкодування шкоди розглядався у суді та прийнято рішення про задоволення позову, однак заява про примусове виконання такого рішення не подавалася;
 4. засвідчена судом копія постанови суду про притягнення до адміністративної відповідальності особи, цивільно-правова відповідальність якої застрахована (її працівника) або інший документ, що підтверджує наявність підстав для настання цивільно-правової відповідальності такої особи, а також оригінали чи засвідчені належним чином копії документів, на підставі яких оцінено розмір шкоди, – у разі, якщо спори щодо виплати страхового відшкодування чи стягнення збитків з відповідальної особи не розглядалися у суді.

Також нагадуємо, що триває прийом заяв на отримання відшкодування за зобов’язаннями АСТ «Вексель», яке визнано банкротом. Згідно ухвали суду МТСБУ зобов’язане здійснити регламентні виплати третім особам (потерпілим) за договорами ОСЦПВ обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

Просимо всіх осіб, що включені до реєстру кредиторів у справі № 44/282-б звернутись до МТСБУ з заявою та вказати реквізити банківської установи для перерахунку коштів. Деталі на /ua/presscenter/news/122978/

За додатковою інформацією звертайтесь до цілодобового контакт-центру за телефоном 0-800-608-800.

Источник: МТСБУ

Смотри также

Повернення обов’язкового техогляду автомобілів в Україні може бути ініційоване лише після війни

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *