fbpx
П’ятниця , Червень 9 2023
Главная / Новини / Реєстрація в системі eHealth медичних закладів, лікарів

Реєстрація в системі eHealth медичних закладів, лікарів

До уваги керівників медичних закладів та лікарів

Для реєстрації в системі eHealth медичних закладів, лікарів, декларацій про вибір пацієнтом лікаря, а також для виписки електронних рецептів дані, які вводяться до системи, мають бути завірені електронними цифровими підписами (ЕЦП), виданими Акредитованим центром сертифікації ключів (АЦСК).

Хто має право отримати ЕЦП та який тип ЕЦП для роботи з системою eHealth?

Для реєстрації в системі eHealth постачальників медичних послуг усіх форм власності дані про постачальника мають бути підписані його керівником (офіційним підписантом цього суб’єкту господарювання). При цьому керівник (наприклад, головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги) має використовувати ЕЦП юридичної особи, який він отримав як керівник закладу. Для подальшої роботи з системою eHealth важливо також, щоб головний бухгалтер та лікарі первинної ланки, які працюватимуть з системою, отримали ЕЦП як працівники юридичної особи. Лікарям первинної ланки (сімейним лікарям, терапевтам, педіатрам) для реєстрації у системі і подальшого підписання декларацій про вибір лікаря пацієнтом можуть користуватися своїми ЕЦП фізичних осіб. Але для роботи в майбутньому з електронними рецептами лікарі мають накладати свої службові ЕЦП як працівників медичного закладу – юридичної особи. Тому рекомендуємо лікарям одразу отримувати ЕЦП працівників юридичної особи.

Хто видає ключі ЕЦП?

Система eHealth забезпечує підтримку формату ключів ЕЦП, виданих АЦСК «Україна». З допомогою нашого спеціаліста будуть сформовано ключі та надано інструкції̈ з використання. Важливо знати! Підписувач має також запам’ятати пароль для доступу до свого особистого ключа. Цей пароль буде потрібно вводити під час накладання підпису. Будьте уважні! У випадку втрати пароля, відновити його неможливо, і доведеться отримувати нові ключі ЕЦП!

Як швидко можна отримати ЕЦП?

Власне процедура генерації ключів ЕЦП та паролів доступу до них займає кілька хвилин. Реальний час, потрібний для оформлення ЕЦП, залежить від завантаженості центру сертифікації ключів, та швидкості перевірки працівниками АЦСК пакету документів, наданого заявником.

Куди звертатись за допомогою для оформлення ЕЦП?

Отримати послуги ЕЦП можна в нашому офісі за адресою: 08292, Киевская область, г. Буча, бульвар Богдана Хмельницкого, 6/260, тел. +38(097)057-61-41

.

Смотри также

Про особливості звітування з ЄСВ у перехідний період

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *