fbpx
Четвер , Червень 8 2023
Главная / Новини / Аутсорсинг / Переименование улицы: действия плательщиков

Переименование улицы: действия плательщиков

Внесення змін до реєстраційних даних платників податків здійснюється відповідно до вимог Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом ДФС від 09.12.2011 № 1588.

Контролюючі органи проводять внесення змін і доповнень до Єдиного банку даних юридичних осіб та Реєстру самозайнятих осіб на підставі:

  • інформації органів державної реєстрації;
  • інформації банків та інших фінансових установ про відкриття (закриття) рахунків платників податків;
  • документально підтвердженої інформації, що надається платниками податків;
  • інформації суб’єктів інформаційного обміну, уповноважених вчиняти будь-які реєстраційні дії стосовно платника податків;
  • рішення суду, що набрало законної сили;
  • даних перевірок платників податків.

У разі виникнення змін у даних або внесення змін до документів, що подаються для взяття на облік, крім змін, які вносяться до Єдиного державного реєстру, та змін, про які платник податків повідомив за основним місцем обліку, платник податків зобов’язаний протягом десяти календарних днів з дня внесення змін до зазначених документів подати до контролюючого органу уточнені документи в такому самому порядку, як і при взятті на облік.

Додаткова реєстраційна заява за формами № 1-ОПП, № 5-ОПП подається з позначкою «Зміни» або за формою № 1-РПП з позначкою «Перереєстрація, зміни».

Внесення змін, пов’язаних з перейменуванням населеного пункту або вулиці, не вважається зміною місцезнаходження платника податків. Ініціатором внесення таких змін є платник податків. Нормативними документами не встановлено терміну внесення таких змін платником податків до його облікових даних.

Прес-служба ГУ ДФС в Одеській області

Джерело: Головбух 24

Смотри также

Про особливості звітування з ЄСВ у перехідний період

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *