fbpx
Субота , Жовтень 16 2021
Главная / Новини / Аутсорсинг / ДФС вважає, що у разі отримання квитанції про зупинення реєстрації ПН/РК, платнику податків необхідно кожного разу заповнювати Таблицю платника

ДФС вважає, що у разі отримання квитанції про зупинення реєстрації ПН/РК, платнику податків необхідно кожного разу заповнювати Таблицю платника

Чи потрібно подавати кожного разу при отриманні квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування до податкової накладної додаток до Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних?

Відповідно до п. 3 Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН), затверджених наказом Мінфіну від 13.06.2017 р. № 567 (далі – Критерії), платник податку у разі отримання квитанції про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування (далі — відповідно ПН та РК) в ЄРПН, має право подати згідно з Додатком до Критеріїв на розгляд комісії ДФСУ, яка приймає рішення про реєстрацію ПН/РК в ЄРПН або відмову в такій реєстрації, інформацію щодо:

видів економічної діяльності відповідно до Класифікатора видів економічної діяльності (КВЕД ДК 009:2010);

кодів товарів згідно з УКТ ЗЕД, що на постійній основі постачаються (виготовляються) та/або придбаваються (отримуються) платником податку;

кодів послуг згідно з Державним класифікатором продукції та послуг (ДК 016-2010), що на постійній основі постачаються (виготовляються) та/або придбаваються платником податку.

Інформація подається окремо по кожній ПН/РК, реєстрацію якої зупинено в ЄРПН.

Тобто у разі отримання квитанції про зупинення реєстрації ПН/РК до ПН, платнику податків необхідно кожного разу заповнювати додаток до Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН.

За матеріалами Категорія 101.17 «ЗІР»

Смотри также

Чи потрібен РРО, якщо послуги оплатили через Приват24, LiqPay, Монобанк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *