fbpx
П’ятниця , Червень 9 2023
Главная / Страхування / Тендерні гарантії

Тендерні гарантії

Тендерні гарантії

  • ціна від 500 гривень
  • електронна гарантія з ЕЦП
  • без внесення застави – тільки комісія
  • оформлення гарантії за 30 хвилин
  • для учасників і переможців!
timeline_pre_loader
Як отримати гарантію?

Дзвінок в контакт-центр. Прорахунок вартості та отримання рахунку

Реєстрація події співробітником Компанії.

Узгодження документів з клієнтом по e-mail

Після оплати рахунку протягом 30 хвилин ми готуємо документи згідно заявки

Отримання гарантії на e-mail і / або в паперовому вигляді

Яка ціна гарантії?

Ціна гарантії залежить від суми необхідної гарантії і коливається в межах від 0,25% до 3%. Вартість також залежить від історії нашої взаємодії з клієнтом.

Деякі умови:

Страхування тендерних гарантій

Будь-який учасник тендера прагне мінімізувати власні фінансові ризики. На сьогоднішній день все частіше тендерну страхування використовується як альтернатива банківської гарантії. Укладення договору гарантує Замовнику, що страхова компанія покриє всі ризики і фінансові втрати, якщо переможець торгів відмовиться від виконання умов тендеру або ж ці умови не будуть виконані повною мірою.

З іншого боку, компанії (організації), що бере участь в конкурсі, тендерна страхування вигідно відразу з кількох причин:

– комісія, яку вимагає банк за надання банківської гарантії, значно більше, ніж страховий платіж при укладенні договору тендерного страхування

надаючи банківську гарантію на велику суму, банк може требувати в заставу майно компанії (фірми) або внесення на депозитний рахунок значної суми.

Тендерне страхування дозволяє зберегти оборотні активи підприємства в роботі, не заморожуючи їх і не виводячи з активного використання!

У страховій групі “Оберіг” договір тендерного страхування укласти набагато і швидше, без зайвої паперової тяганини. Тендерне страхування від компанії страховій групі “Оберіг” – можливість всім учасникам тендерних торгів заощадити фінансові та часові ресурси.

Умови і правила страхування тендерної пропозиції

Згідно чинного Закону України «Про державні закупівлі», Замовник тендеру може включати в пакет обов’язкових документів для конкурсних торгів умова про забезпечення тендерної пропозиції Учасника торгів зокрема у вигляді страхової гарантії. Таким чином, Замовник забезпечує собі захист на випадки, які передбачені статтею 24 Закону України «Про державні закупівлі», а саме:

а) Відгук тендерної пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як закінчився термін, протягом якого тендерні пропозиції вважаються чинними;

б) Непідписання учасником, який став переможцем процедури торгів, договору про закупівлю;

в) Ненадання переможцем процедури торгів забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією;

г) Ненадання переможцем документів, які підтверджують відсутність підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі (термін – не більше 5 (п’яти) календарних днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір).

Страхова гарантія – дуже ефективний спосіб забезпечення тендерної пропозиції.

Страхування забезпечення тендерної пропозиції дає можливість Замовнику уникнути фінансових втрат при настанні зазначених вище подій, так як нести відповідальність перед ним буде вже не Учасник конкурсних торгів, а Страховик.

В рамках страхової гарантії страхова компанія гарантує перед Замовником торгів виконання учасниками або переможцями торгів їх обов’язків, які випливають з тендерної документації або договору про закупівлю, відповідно.

Тендерне страхування може використовуватися як при державних, так і при комерційних закупівлі. Якщо Вам, як потенційному учаснику процедури закупівлі, для участі в конкурсних торгах необхідно отримати тендерне забезпечення у вигляді страхової гарантії, застрахувавши зазначені вище ризики, то все що потрібно зробити – це заповнити спеціальну форму нижче для зворотного зв’язку, або зателефонувати 0800218201 для отримання консультації.

Тендерне забезпечення у виді страхової гарантії реальна альтернатива банківскій гарантії!

Контактна форма


Close