Магазин электронных услуг «Твій Час»
Суббота , Январь 20 2018
Главная / Новости / Аутсорсинг / Ніна Южаніна: Щодо заяви Міністерства фінансів з приводу блокування податкових накладних

Ніна Южаніна: Щодо заяви Міністерства фінансів з приводу блокування податкових накладних

12 вересня 2017 р., на сайті Міністерства фінансів України розміщено заклик до Комітету ВР з питань податкової та митної політики «утриматися від реєстрації законопроектів, які можуть поставити під загрозу роботу автоматичного реєстру відшкодування ПДВ».
  1. В українському законодавстві не існує норми, яка б дозволяла будь-кому в країні «утримуватися від реєстрації законопроектів» народних депутатів. Такі дії були б прямим і грубим порушенням Закону України «Про Регламент Верховної Ради України» (ст. 89), Закону України «Про статус народного депутата України» (ст. 12) та Конституції України (ст. 93). Відповідно, заклик до вчинення таких незаконних дій від органу виконавчої влади не може викликати жодної іншої реакції, крім здивування.
  2. Побоювання Мінфіну щодо наміру ВРУ і, зокрема, нашого Комітету, зашкодити роботі реєстру та системі моніторингу ризиків є необґрунтованими, адже саме наш Комітет впродовж кількох років ініціював їх створення і підтримує їх сьогодні. Ми щиро відзначаємо прогрес у питанні відшкодування ПДВ та блокуванні старих схем несплати податків. Відповідно, жодні законопроекти, які шкодять моніторингу ухилення від оподаткування, не будуть підтримані нашим Комітетом.
  3. При цьому ми відзначаємо певні наявні недоліки в роботі системи, які можуть бути виправлені без шкоди для основних завдань, котрі вона вирішує. Саме над таким законопроектом працює група народних депутатів з нашого Комітету. Запрошуємо Міністерство фінансів приєднатися до спільної роботи.

По материалам Офіційний сайт Ніна Южаніна

Смотри также

2 января прошло, а «автомата» все нет… будем ждать или писать?

Тамошюнас Андрей, налоговый адвокат, партнер консалтинговой компании “ADA Group” Прошло 2 недели с того момента, …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Powered by Бизнес-центр Полесье